در اینجا علت مصرف مواد مهم نیست مهم این است که بدانید بعد از مدتی مصرف مواد، شما دیگر احساسات خوبی که در هنگام استفاده از آن داشتید را ندارید، پس جلو ضرر را هر موقع که بگیرید سود برده اید. این مطلب به زبان ساده به عنوان یک راهکارهای پیشنهادی جهت ترک هر نوع مواد مخدر و اعتیاد برای بزرگسالان یا نوجوانان مورد نظر نوشته شده است.

ترک اعتیاد به مواد مخدر

پیشرفته شدن اعتیاد به مواد مخدر نشانه ضعف فرد نیست، اما فایق آمدن بر آن با گذر زمان دشوارتر می‌شود. استفاده از داروهای مخدر می‌تواند روی مغز تأثیر گذاشته و باعث ایجاد وابستگی دارویی در فرد شود اما باز هم می‌توان اعتیاد را ترک کرد. با درمان و حمایت صحیح می‌توان از شر اعتیاد خلاص ‌شد. حتی اگر در این مسیر چندبار شکست خوردید، باز هم نباید ناامید شوید.

تصمیم به ایجاد تغییر

برای اغلب افراد سخت‌ترین گام در ترک کردن اعتیاد همان گام اول است: تصمیم به تغییر کردن و ترک اعتیاد. اگر به مواد مخدر اعتیاد دارید، احتمالا با خود فکر می‌کنید که بهترین راه ترک اعتیاد چیست. ممکن است در ابتدا با این سوالات مواجه شوید:

• چگونه با استرس مواجه شوم؟
  • پیرامون خودم چه تصوری دارم؟
  • چه داروهایی مصرف کنم؟

ادامه مطلب لینک زیر:

مهمترین نکاتی که راجب ترک هر نوع مواد مخدری باید بدانید!

سرکه انگبین چیست؟ انواع و طرز تهیه و مصرف (از نظر دکتر خیراندیش)

سرطان پوست، تصاویر، علائم، روشهای جدید درمان و نکات مهم دیگر

زخم بستر چیست؟ درمان قطعی، بهترین پماد ها و نکات مهم (عکس و فیلم)

اعتیاد ,ترک ,مواد ,مخدر ,نوع ,مصرف ,مواد مخدر ,نوع مواد ,ترک اعتیاد ,به مواد ,ترک هر

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یار معلم تولید و عرضه سنگ های ساختمانی هیئت محبین آل طه(علیهم السلام)یاسوج وبلاگ محصولات برتر مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک دسیما دبستان سوده مرجع خرید و فروش انواع کفپوش ورزشی دانلود رایگان مجموعه جذابترین ها موسسه خیریه شهدای مدافع حرم اهواز